Genç Erkek Bot & Çizme 

​​​​​Kaliteli Genç Bot & Çizme Modelleri

Birbirinden şık tasarımlar ve yerli üretim %100 doğal deri ürünlerimiz soğuk kış günlerinde çocukların ayaklarını sıcak tutarken konforlu ve esnek yapıları sayesinde onların gün içinde rahat hareket etmelerine yardımcı olacaktır. İç kısımların polar ve sıcak tutan kumaş içermesi sayesinde kuru soğuklarda soğuk içeriye işlemeyecek, su geçirmez % 100 doğal hakiki deri dış malzemesi sayesinde ayaklar havasız kalmayarak terlemenin önüne geçilecektir.

Kış aylarında gerçekleştirilen doğa sporlarında “Waterproof (su geçirmez)” özellikli botlarımız sayesinde çocukların ayakları ıslanmazken, uzun yürüyüş parkurlarında hafif ayakkabılarımız ile yorgunluk hissetmeyecekler. Dış mekân gezmelerinde, avm ziyareti veya okul günlerinde abartıdan uzak, sade ama şık bot modellerimiz göz kamaştıracak, çocuklarınız ayaklarından çıkartmak istemeyeceklerdir. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi bu ürünlerimiz de yarı ortopedik özelliğe sahiptir.

Kuzey Avrupa’nın en çok satan çocuk ayakkabı markası olan,  -30 santigrat dereceye kadar soğuğu geçirmeyen ve Avrupalı ortopedistler tarafından önerilen Superfit Goretex kar botu modelleri de bu kategori altında sizlerin beğenisine sunulmaktadır. En kaliteli genç kız bot modelleri ve genç erkek bot modellerini sitemizde bulabilirsiniz.