ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Çocuk Yağmur Çizmesi

Çocuklar için en kaliteli yağmur çizmeleri gardırobun olmazsa olmazı arasında yer almaktadır. Yeni yürümeye başlayan çocuklar yağmurlu havalarda ayakkabı yerine çizme giymek isteyecektir. Bu durumda çizmeler su geçirmez değil, aynı zamanda kaymayı azaltan çekiş gücüne de sahip olmak zorundadır.

 

 Elbette, çizme üzerinde canlı ve eğlenceli bir baskı ve çocukların en sevdiği renk veya karakterin bulunduğu bir yağmur botu, onları çok mutlu edecektir. Bu şekilde okul öncesi çocuğunuzun gardırobunu nubebe çizmeler ile kışa ya da bahara rahatça hazırlayabilirsiniz.

 

 Çocuk Çizme Özellikleri

 

 Genelde çocuk çizmelerinde ipli geçiş sistemi ve kapalı elastik kordon, su girişini önlemektedir. Çocukların yağmur çizmelerinin kişiye özel uyumunu sağlamaktadır. Kolay tutuş %100 su geçirmez kumaş, yüksek basınç altında su geçirmez.

 

 Çocuk çizmelerinde sağanak ve derin su birikintilerinde naylon astarlı nefes alabilen polyester dış katmanlar çok etkilidir. Sızdırmaz dikişler kumaşın hem içi hem de dışına işlenir. Maksimum sızıntı önleme koruması için de su itici solüsyonla iki katına çıkarılan poliüretan kaplama hızlı kurur.

 

 Nu bebe marka çocuk çizmelerini bakımı da çok kolaydır. Silerek ya da fırçayla temizleyebilirsiniz. Yumuşak ama yırtılmaya dayanıklı kumaş, çocukların emekleme ve düşme gibi olağan zorluklarına karşı da dayanıklıdır. Genelde hem erkek hem de kız çocuk yağmur çizmesi çok farklı stillere sahip olmaktadır.

 

 Çocuk Çizme Stilleri

 

 Genel olarak erkek çocuk yağmur çizmesi de çok konforlu ve rahat olmaktadır. Görünüş olarak çok kaliteli ve korunaklıdır. Çizme üzerinde harika şirin desenler onu harika bir görünüme kavuşturmaktadır. Genelde çocuk çizmeleri stil olarak renkli ve tasarımlı olmaktadır.

 

 Yüksek kaliteli yağmur geçirmez kumaş elementler ve suya karşı koruma sağlayan uzun su geçirmez bantla hafifçe kapatılmış nu bebe yağmur çizmelerinin dikiş yerleri çok şık durmaktadır. Bu çizmeler, su geçirmez giysiler olup, çocukların soğukta ve yağmur yağarken bile dışarıda rahatça oynamalarını sağlamaktadır.

 

 Genelde erkekler çok aktif olmaktadır. Bu konuda nu bebe erkek çocuk yağmur çizmesi ile rahatça oynayabilir, egzersiz yapabilir ve eğlenebilirler. Çocukların konforu için tasarlanan küçüklerin ayaklarının hem kuru hem de rahat olmasını sağlayan çizmeler çok kullanışlıdır.

 

 Çocuk Çizme Avantajları

 

 Genelde çocuk çizmeleri esnek ve rahat; zamana karşı koymak için de dayanıklı, yumuşak kauçuktan yapılmıştır. Yüksek şaft yağmur çizmelerinde ekstra hafiftir. Her biri yarım kilo ağırlığındadır. Bu nedenle küçük ayakları aşağı çekmezler. Kullanılan kumaş sayesinde kolayca giyilir. Kaygan yüzeylerde çekişi artırmak adına kaymaz geliştirilmiş sırt dış taban bulunmaktadır.

 

 En kasvetli günleri bile aydınlatacak muhteşem renk seçenekleri, yağmur botunun önünde sevimli bir bebek yaratığın yer aldığı şirin bir görüntü yaratmaktadır. Çocuğun yürüyüşü ve adımlarının doğal olarak gelişmesi için önerilen yumuşak kauçuk tabanlar da çok konforludur.

 

 Kız Çocuk Çizme Özellikleri

 

 Genelde nu bebe kız çocuk yağmur çizmesi rengarenk özellikte ve kaliteli bir yapıda olmaktadır. Her tür çizimin baskılandığı harika bir tasarıma sahiptir. Kız çocukları için birbirinden farklı seçenekler bulunmaktadır. Şık katlanabilir kuşaklar, kız çocuk yağmur çizmesi olarak, çok fonksiyonel ve şıktır.

 

 Erkek Çocuk Çizme Özellikleri

 

 Genelde nu bebe erkek çocuk yağmur çizmesi çok farklı ebatta ve tasarımda satışa sunulmaktadır. Erkek çocukları için de son derece kaliteli ve konforludur. Su birikintisinde botlarının yuvarlak parmak ucu, ayak parmaklarının hareket etmesi için bolca alan sağlamaktadır.

 

 İyi şekillendirilmiş olan son kısım da kemerle desteklenmiştir. Bu durum da çocuğun rahatlığını sağlar. Her koşulda son derece esnek ve yumuşak bir yapıya sahiptirler.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR