Sandalet
021 331-BK
₺749,00 KDV Dahil
₺1.499,00 KDV Dahil
Sandalet
021 331-BK
₺749,00 KDV Dahil
₺1.499,00 KDV Dahil
Sandalet
021 311-YENI
₺749,00 KDV Dahil
₺1.499,00 KDV Dahil
Sandalet
021 334-BK
₺749,00 KDV Dahil
₺1.499,00 KDV Dahil
Sandalet
021 102-BK
₺749,00 KDV Dahil
₺1.499,00 KDV Dahil
Sandalet
021 334-PK
₺749,00 KDV Dahil
₺1.499,00 KDV Dahil
Sandalet
021 334-PK
₺749,00 KDV Dahil
₺1.499,00 KDV Dahil
1 2 3 ... 5 >

Bebek (21-25) Ayakkabısı

Doğumdan itibaren bebekler belli bir dönemin ardından ayağa kalkmaya çalışır. Bunu başardıkları andan itibaren ayakta durmaya çalışarak adım atmaya gayret gösterirler. İşte bunu yaparken miniklerin hassas ayaklarını korumak amaçlı doğru ayakkabı seçimi çok önemlidir. Ergonomik, ortopedik ve kaliteli malzeme yapısına sahip olması büyük önem taşır.

 

 Bunu en iyi şekilde sağlayan Nubebe erkek veya kız bebek (21-25) ayakkabısı çeşitlerini onların ayak numarasına göre sunuyor. Farklı yaş kriteri ve aylık durumlarına bağlı olarak seçim yapılabilir. 21 ile 25 rakamı arasında yer alan numaralar üzerinden farklı modeller, ebeveynlerin keyifli bir seçim yapmasına imkan tanımaktadır.

 

 Bebek (21-25) Ayakkabıları

 

 Bu dönem içerisinde bebekler yavaş yavaş öne doğru adım atmayı öğrenir. Bunu yaparken artık sadece ev içerisinde değil dışarıda da yapmaya çalışır. Anne ve babasının desteği ile beraber hareket etmeye çalışan bebekler için, doğru ayakkabı seçimi çok önemlidir. Onların ayaklarına uygun şekilde bebek (21-25) ayakkabısı arasından tercih yapılmalıdır.

 

 Özellikle onların bileklerini koruyacak, iç veya dışa doğru basmalarına engel olacak tasarımda olmalıdır. Bu tasarıma sahip ayakkabılar Nubebe güvencesiyle ergonomik yapı altında sunuluyor. Bebeklerin fizyonomisine uygun şekilde ele alınmış uzmanlar ışığı altında tasarımlar yer alır. Bu tasarımlar kaliteli malzeme yapısı ile bebeklerin rahatlıkla adım atmasına imkan verir.

 

 Bebek (21-25) Ayakkabısı Seçimi

 

 Bebekler için doğru ayakkabı seçimi farklı numaralar ve yaş kriterlerine göre önemlidir. Onların adıma derken gelişim göstermeleri için ayaklarının korunması gerekir. Çünkü böylece cesaretleri kırılmadan sağlıklı şekilde fizyolojik yapısını güçlendirmeye devam ederler. Bu konuda ise Nubebe kaliteli malzeme yapısı altında doğru ürün seçimi imkanı tanıyor.

 

 Kaliteli malzeme yapısına bebek (21-25) ayakkabısı çeşitleri değişik numaralar üzerinden sağlanmaktadır. Sadece kalitesi değil aynı zamanda şık tasarımları ile cıvıl cıvıl görüntüleri eşliğinde değerlendirilebilir. Engebeli yollarda bebeklerin ayaklarını koruyacak, onların rahatlıkla hareket etmesi imkan sağlayacak tasarımlar yer almaktadır.

 

 Kaliteli Bebek (21-25) Ayakkabı Modelleri

 

 Söz konusu bebekler olduğu zaman ayakkabıların kaliteli olması ilk unsurdur. Adım atarken bebeklerin ayak tabanlarını, ayak parmaklarını ya da bileklerini koruması gerekir. O yüzden her açıdan ergonomik ve ortopedik tasarımlar kullanılmalıdır. Aynı zamanda bebeklerin ayaklarını sarmalı ve kaliteli malzeme yapısına sahip olmalıdır.

 

 Bunu her açıdan kaliteli iç ve dış astar ile beraber hakiki deri üzerinden Nubebe sunmaktadır. Aynı zamanda termoplastik kaymaz tabanı ve yumuşak tabanı sayesinde rahatlıkla hareket etme imkanı verir. Esnek yapısı bebekler adım atarken miniklerin ayaklarına uyum sağlar. Böylece uzun vadede sağlıklı şekilde bebekler cesaretleri kırılmadan adım atmaya devam eder.

 

 Birbirinden Şık ve Özel Tasarım Bebek (21-25) Ayakkabıları

 

 Kalitesinin yanında ayrıca 21 ile 25 yaş ayakkabı modelleri konusunda bebekler için şirin modeller öne çıkıyor. Bu konuda plastik örgülü modeller, hafif tabanlı ortopedik spor ayakkabılar ya da mantar tabanlı seçenekler gibi birçok örnek bulunmaktadır. Her biri ortak şekilde miniklerin ayaklarını korurken ayrıca birbirinden şık tasarımlar sunmaktadır.

 

 Harika animasyon ve motifler ile desen bezenmiş modeller, ayrıca cıvıl cıvıl renkler üzerinden ön plana çıkıyor. Miniklerin şıklığını daha da şirin hale getiren tasarımlar arasından tercih yapılabilir. Bu konuda Nubebe sayısız ürünü geniş yelpaze altında ebeveynlere sunmaktadır.

 

 Özel Tasarım Bebek (21-25) Ayakkabısı

 

 Ergonomik ve ortopedik olarak özel tasarım halinde hazırlanmış bebek (21-25) ayakkabıları arasından tercih yapılabilir. Kategori bünyesinde kaliteli malzeme yapısı ve şık tasarımları eşliğinde, erkek ve kız çocukları için modeller bulunmaktadır. Onların adımlarını atarken cesaretli şekilde bunu gerçekleştirmesi için tasarlanmış özel yapıya sahiplerdir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR