Okul
002 22110-FK
₺1.150,00 KDV Dahil
₺2.000,00 KDV Dahil
1

Genç Okul Ayakkabısı

Gençler için okul ayakkabısı olduğu zaman daha klasik modeller ön plana çıkar. Okula uyumlu olması ile beraber renk uyumu da önemlidir. Tabii bunun yanı sıra klasik olması ile birlikte aynı zamanda şıklıktan da ödün vermemesi istenir. En önemlisi ise kalitesi üzerinden gençlerin ayağını korurken onların hareketine uyum sağlamalıdır.

 

 Tüm bunları sağlayan kaliteli erkek veya kız genç okul ayakkabısı kategori bünyesinde yer alıyor. Nubebe güvencesi ile sağlanmış olan şık ayakkabılar, her okul kıyafeti ve konseptine uyum sağlamaktadır. Günümüz okul tercihlerine uyumlu şekilde modaya göre hazırlanmış ürünler arasından tercih yapılabilir. Aynı zamanda kız veya erkek genç okul ayakkabısı modelleri kişisel tercihe göre de seçim imkanı tanıyor.

 

 Genç Kız Okul Ayakkabısı

 

 Genelde kız genç okul ayakkabısı olduğu zaman tek renk üzerinden klasik modeller değerlendirilir. Özellikle tokalı modeller farklı okul kıyafetleri ya da sivil kıyafetlerle de güzel bir uyum sağlar. Bu konuda hakiki deri üzerinden ele alınmış birbirinden şık modeller içerisinden tercih yapılabilir. Siyah ve lacivert renk başta olmak üzere pek çok değişik renk üzerinden seçim imkanı bulunmaktadır.

 

 Aynı zamanda hafif ve esnek yapısı, termoplastik taban ile kaymaz ve yumuşak bir etki oluşturmaktadır. Aynı zamanda üzeri desenli ve fiyonklu modeller de yine klasik etkiyi kaybetmeden şık bir görüntü sunuyor. Harika motifleri ile tercih edilebilecek bu ayakkabıların yanı sıra, üç cırtlı genç kız deri okul ayakkabıları da yer almaktadır.

 

 Genç Erkek Okul Ayakkabısı

 

 Hem klasik modeller hem de sportif yapıya sahip erkek genç okul ayakkabısı çeşitleri arasından tercih yapılabilir. Aynı şekilde deri kalitesi üzerinden esnek ve hafif tasarımlar, termoplastik taban yapısına sahiptir. Yumuşaklığı ile birlikte çocukların ayaklarını sıcak tutarken terlemeyi önler. Klasik modelleri içerisinde rugan çeşitler güzel bir uyum sağlayabilir.

 

 Aynı zamanda cırtlı motifli ayakkabılar, nakışlı ayakkabılar ya da hafif tabanlı seçenekler arasından tercih gerçekleştirilebilir. Aynı zamanda üzeri farklı motifler ve desenlerle bezenmiş harika seçenekler de bulunmaktadır. Okul kıyafetine ya da konseptine uygun klasik veya sportif tasarımlar, kategori bünyesine geniş yelpazede sunuluyor.

 

 Kaliteli Genç Okul Ayakkabıları

 

 Söz konusu genç okul ayakkabıları olduğu zaman kaliteden ödün vermemek gerekir. Çünkü gün içerisinde hareketli olan gençlerin ayaklarını en iyi şekilde korumalıdır. Aynı zamanda her türlü darbeye ve esnekliğe sahip olarak uzun vadede kullanılması gerekir.

 

 Tüm bunları hakiki deri kalitesiyle en iyi şekilde sağlayan erkek kız genç okul ayakkabısı modelleri site içerisinde yer almaktadır. Ebeveynler ya da gençler Nubebe güvencesiyle diledikleri modelleri tercih edebilir. Aynı zamanda günümüz okul konseptlerine ve moda dünyasına uyum sağlayan şık tasarımlar bulunmaktadır.

 

 Hem yaz hem de kış aylarında kullanılabilecek modeller arasında tercih gerçekleştirmek mümkün. Okul kıyafetleri ile bütünüyle uyumlu olan ayakkabılar, kalitesi üzerinden rahatlık ve uzun vadede kullanım şansı vermektedir.

 

 Şu Tasarımları Eşliğinde Genç Okul Ayakkabıları

 

 Kalitesi ile beraber aynı zamanda kız veya erkek genç okul ayakkabısı şıklığı üzerinden öne çıkar. Sonuçta bu dönemde gençler hem kıyafet hem de ayakkabıları üzerinden şık görünmeyi arzu eder. Bunu aynı zamanda okul konsepti ile uyumlu hale getiren Nubebe, birbirinden şık tasarımları sunuyor.

 

 Kaliteden ödün vermeden hazırlanmış hakiki deri modeller, farklı desen ve tasarımlar ile değişik renkler üzerinden ele alınmaktadır. Hem kız hem de erkek öğrenciler için okul hayatı boyunca giyebileceği birbirinden şık modeller yer almaktadır. Kategori üzerinden geniş yelpazede mevsime uygun okul ayakkabıları seçilebilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR