NUBEBE “1962’den Yarına…”


Yarım asrı aşan ayakkabıcılık serüvenimiz 1962 senesinde 25 metrekare bir dükkânda, bugün hala aynı yerde bulunan Bahariye Caddesinde başlamıştır. Firmamız kısa bir sürede Kadıköy ve İstanbul genelinde tanınmış, malzeme kalitesi ve özenli işçilik sayesinde sürekli aranan bir marka olmuştur.

Nubebe markasının asıl anlamı bir bebek firması olmasından ötürü değil, kurucuların baş harfleri olan NU-BE- BE (Nusret ÇETİNTAŞ - Behzat ÇETİNTAŞ - Behçet ÇETİNTAŞ) hecelerinin birleşmesinden meydana gelir.

Firmamız müşteri memnuniyeti, müşteri sadakati, satış etiği gibi insani değerlere önem vermesi ile güven kazanmış, satılan ürünlerin arkasında durarak müşterileri hiçbir zaman mağdur etmemiş, yaşanan sorunlara her zaman müşteri gözüyle bakabilmeyi amaç edinmiştir. En önemlisi de en kıymetli varlıklarımız olan çocuklarımız odak alınarak üretim ve satış safhalarında onların ayak sağlığı ve rahatlığı için çalışmıştır.

Biraz da ürünlerimizden bahsedecek olursak; ayakkabılarımızda kullandığımız iç ve dış derilerin tamamı 1. Sınıf hakiki dana derisinden oluşmaktadır. Çocuklarımızın ayak sağlığını olumsuz etkileyecek her türlü malzemeden (örneğin yarma deri, suni deri, kumaş, sentetik malzeme gibi.) en başından beri kaçınılmış, ucuza veya muadiline kaçmak yerine malzemenin en iyisinin kullanılması amaçlanmıştır. Taban olarak kauçuk hammaddesinden üretilen ve basış için en doğru yapıya sahip thermo tabanlar kullanılır. Ayakkabıların YARI ORTOPEDİK olması için kullanılan topuk fordu, burun bombesi ve ayak çukuru pedi malzemeleri de aynı şekilde en iyilerinden seçilerek ayakkabılarımızın içeriğini tamamlar.

Ürünlerimiz ortopedistler ve çocuk doktorları tarafından tavsiye edilen çocuk ayakkabıları arasında ön sıralarda yerini almıştır. Bunun sebebi ise ilk adımlardan itibaren bebeklerimize denge sağlayan, onların sağlam adımlar atmasına yardımcı olan ve her çocuğun kendi ayak anatomilerine uygun ayakkabılar önermemizden kaynaklanır.

Bugün 4. Nesil bebeklerimizi büyüten firmamız yarın onların da çocuklarını büyütmek için tecrübe, insani değerlere saygı ve yetenekli çalışma arkadaşlarımız ile bekliyor olacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR