Bot
001 2498-BK
₺999,00 KDV Dahil
₺1.999,00 KDV Dahil
1

Bebek Bot

Minik yavruların hassas ciltleri bebeklik döneminde koruma altında tutulmalıdır. Özellikle söz konusu ayakları olduğu zaman yürüme becerileri ve gelişim süreci öne çıkar. Onların fonksiyonu olarak adım atmalarına imkan verecek özel ayakkabılar kullanılmalıdır. Özellikle de kış ayları olduğu zaman erkek veya kız bebek bot modelleri öne çıkar.

 

 Kaliteli tasarımı, ergonomik yapısı ve hafifliği ile esnekliği üzerinden Nubebe bu konuda geniş ürün yelpazesi sunuyor. Bebeklerin soğuk kış şartlarında dışarıda yürümeye çalışırken rahatça hareket etmelerine imkan vermektedir. Aynı zamanda şık tasarımları ve cıvıl cıvıl renkleri üzerinden hem kız hem de erkek bebek bot modelleri kategori içerisinde yer alıyor.

 

 Kız Bebek Bot Modelleri

 

 Bebeklerin rahatça hareket edebilecekleri ve kış aylarını geçirebilecekleri şık bot modelleri kategori bünyesinde yer alıyor. Özel tasarım ile hakiki deri eşliğinde hazırlanmış olan modeller, aynı zamanda termoplastik kaymaz tabana sahiptir. Üstelik esnek ve hafif yapısı sayesinde bebekler rahatlıkla hareket eder. Ayaklarında botları hissetmeden kolay şekilde yürüme becerilerini geliştirirler.

 

 Bu konuda birbirinden kaliteli tasarım altında hazırlanmış kız bebek bot modelleri arasından seçim yapılabilir. Üstelik sadece kalite değil aynı zamanda şıklığı ile Nubebe bu konuda geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Kapiton desenli şık bot modelleri, ön korumalı kar suyuna dayanıklı modeller, desenli deri rahat kalıp tasarımlar gibi pek çok seçenek bulunuyor.

 

 Erkek Bebek Bot Modelleri

 

 Birbirinden şık tasarımlara sahip olan erkek bebek bot modelleri ayrıca kalitesi ile kendisini gösteriyor. Nubebe güvencesi ile öne çıkan tasarımlar bu dönemde minik yavruların rahatlıkla yürümesine imkan vermektedir. Kış aylarının zorluklarını atlatmaları için dışarıda aileleriyle yürürken ayakları sıcacık kalacak. Çünkü deri kalitesi ve termoplastik taban yapısı tüm botlar için geçerlidir.

 

 Esnek yapısı, hafifliği ve kaymaz tabanı ile onların güvenliğini öne çıkarıyor. Özellikle yürüme becerilerini kış aylarında yine devam ettirebilmeleri için botlar uyumludur. Bu kalitesi ve özelliğinin yanı sıra ayrıca şık tasarımlarıyla cıvıl cıvıl renkler eşliğinde öne çıkmaktadır. Ebeveynler bu kaliteli ve bebeklerin rahatlığını sağlayacak şık bot çeşitleri arasından tercih yapabilir.

 

 Kaliteli Bebek Bot Modelleri

 

 Söz konusu bebeklerin ayakları olduğu zaman öncelikle güvenlik ele alınır. Çünkü onların bu dönem ayakları gelişim süreci içerisindedir ve yürüme becerilerini geliştirmeye çalışır. Özellikle kış aylarında ayaklarını sıcacık kalabilmesi çok önemlidir. Onların hassas cildini korumak amaçlı ele alınmış kaliteli erkek veya kız bebek bot modelleri kategori bünyesinde seçim imkanı tanıyor.

 

 Geniş ürün yelpazesi hakiki deri ile birlikte kaliteli astar ve termoplastik taban yapısı üzerinden sunulmaktadır. Bu konuda hem iç hem de dış astarı kaliteli malzeme yapısı ile uzun vadede rahatlık sunmaktadır. Bebeklerin ayakları üşümezken aynı zamanda terlemeyi önleyici bir yapı sunulmaktadır. Böylece bebekler kış aylarında dışarıda rahatlıkla hareket ederken, aileler güvenle onları yürütebilir.

 

 Birbirinden Şirin ve Şık Tasarıma Sahip Bebek Bot Modelleri

 

 Kalitesi ile ergonomik bir yapı ortaya çıkaran kız veya erkek bebek bot modelleri, aynı zamanda birbirinden şık tasarımlar sunuyor. Nubebe moda uzmanlarının ele aldığı eğlenceli bot modellerini, bebekler için özel bir seçenek olarak sağlamaktadır. Daha cıvıl cıvıl ve açık renklerin yer aldığı tasarımlar, oldukça hoş ve güzel bir görüntü sunmaktadır.

 

 Bu görüntüler motifler, desenler, renkler ve pek çok animasyon şekil üzerinden ele alınır. Birbirinden farklı ve şık, aynı zamanda şirin tasarımlar bebeklerin güzelliğine güzellik katacak. Elbette özellikle rahatlığı ve ergonomik yapıyı sağlayarak, kış aylarında minik yavrularını ayaklarını koruma altına alacaktır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR