Bot
034 2W89C256-PE
₺799,00 KDV Dahil
₺1.125,00 KDV Dahil
Bot
034 3W55B107-PE
₺799,00 KDV Dahil
₺1.125,00 KDV Dahil
Bot
003 6072-PE
₺999,00 KDV Dahil
₺1.999,00 KDV Dahil
Bot
003 6072-PE
₺999,00 KDV Dahil
₺1.999,00 KDV Dahil
1

Çocuk Bot

Farklı yaş kriterlerine göre ele alınacak olan bot çeşitleri, çocukların kış aylarında ayaklarını en iyi şekilde korumalıdır. Özellikle onların bu gelişim süreci içerisinde ayaklarını sıcak kalması en önemli husustur. Tabii diğer yandan çok fazla sıkmadan, terleme yapmadan hava alması da önemlidir. Esnek yapıda rahat hareket ettirmesi yine en önemli hususlar içerisinde gelir.

 

 Su geçirmeyen, kaymaz tabana sahip ve hafifliği ile çocukların dışarıda rahat hareket etmesine olanak vermelidir. Nubebe bu konuda erkek veya kız çocuk bot modelleri arasında tercih imkanı sunuyor. Üstelik pek çok önemli markanın benzerlerini çocuklara yansıtan kız ve erkek çocuk bot tasarımları çok daha şirin bir görüntü sağlamaktadır.

 

 Kız Çocuk Bot Modelleri

 

 Sonbahar ve kış aylarında çocukların dışarıda rahatlıkla dolaşabilmesini sağlamak için kaliteli bot modelleri kullanılmalıdır. Bu konuda sıcak bir astara sahip, kaliteli malzeme yapısı ile esnek yapısı olması önemlidir. Kategori bünyesinde yer alan geniş ürün yelpazesi altında kız çocuk bot modelleri keyifli bir tercih imkanı sunuyor.

 

 Kız çocuklarına özel olarak hitap eden modeller onların zevkine göre harika renkler ile donatılmıştır. Bunlar içerisinde klasik cırt cırtlı modeller, yanı kalpli hakiki deri şirin tasarımlar ve daha birçok değişik renk ile model arasında seçim yapılabilir. Her yaştaki çocuk kriterine göre kız çocukları adına birbirinden kaliteli ve şirin modeller Nubebe güvencesiyle sunuluyor.

 

 Erkek Çocuk Bot Modelleri

 

 Kış aylarında dışarıda yürümek tehlikeli olduğu için bot modellerinin çocuklar için her konuda kalite sağlaması çok önemlidir. Özellikle çocuğun ayağına uygun, ergonomik ve esnek yapısı ile hafif olması öne çıkar. Çocuğun konforlu şekilde hareket etmesine imkan verecek kaliteli yapıya sahip olmalıdır. Bu yapıyı en iyi şekilde sağlayan erkek çocuk bot modelleri kategori bünyesinde farklı seçenekler üzerinden sunuluyor.

 

 Dar kalıp şık tasarımlar, sportif ve eğlenceli çocuk ve cırtlı klasik seçenekler gibi daha pek çok model bulunmaktadır. Bu modeller birbirinden şirin ve hoş bir görüntü sunarken kalitesiyle dışarıda rahat hareket etme imkanı vermektedir.

 

 Kaliteli Malzeme Eşliğinde Çocuk Bot Modelleri

 

 Özellikle her türlü dış etkiye ve darbeye karşı koruyacak çocuk bot modelleri öne çıkmalıdır. Çocukların ayaklarını korurken bir yandan da sıcacık tutacak iç astar tasarımı önemlidir. Diğer yandan erkek veya kız çocuk bot modelleri fark etmeden uzun vadede kullanılması önemlidir. Her açıdan ergonomik yapısı ve kalitesiyle Nubebe farklı yaş kriterlerindeki çocuklar için özel botlar sunuyor.

 

 Hem dış hem de iç kısmı özel malzeme yapısına sahip olan ürünler, ergonomik olarak da konforlu bir kullanım imkanı vermektedir. Deri ile beraber pek çok farklı kaliteli malzeme yapısı doğrusunda üretilmiş harika bot çeşitleri çocuklar için kategori bünyesinde yer almaktadır.

 

 Kız Ve Erkek Çocuklar İçin Birbirinden Şirin Bot Modelleri

 

 Kız ve erkek çocukları hitap eden birbirinden şirin ve özel bot modelleri kategori bünyesinde yer almaktadır. Hem klasik modeller hem de harika desenler ve renkler ile bütünleşmiş tasarımlar yer alıyor. Onların dünyasına uyum sağlayan ve zevklerine hitap edecek kız veya erkek çocuk bot tasarımları arasından tercih yapılabilir.

 

 Anne ve babalara tatlı bir zorluk çıkaracak geniş ürün yelpazesi, her çocuğun zevkine göre seçim olanağı vermektedir. Farklı desen ve motifler, değişik renklerin bir araya gelmesi ve cırt cırtlı gibi şık kullanım olanakları bulunuyor. Farklı yaş kriterlerine göre kış aylarında rahatlıkla kullanım sağlayabilecek, günümüz çocuk modasına uyum sağlayan harika tasarımlar yer almaktadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR