Spor
003 2022-PK
₺1.150,00 KDV Dahil
₺1.500,00 KDV Dahil
1 2 3 >

Kız Çocuk Ayakkabıları

 

Kaliteli Çocuk Ayakkabı Modelleri
Çocuk kategorimiz 4-8 yaş grubundaki okul öncesi ve okul dönemine erişmiş çocuklar için ürettiğimiz yarı ortopedik ve ayak anatomisine uygun ayakkabılarımızı içermektedir. Çocuk modasını takip eden ve günceli yakalayarak ürettiğimiz çocuk ayakkabıları doğal deri, şık tasarım, yumuşak ve esnek malzeme içeriği ile çocukların gün boyu rahat hareket etmelerine yardımcı olur. Rahat ve konforlu bir çocuk ayakkabısı arıyorsanız Nubebe’de bulabilirsiniz.

Çocuk Ayakkabılarında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ayakların hava alabilmesi ve tamamen doğal malzemeden üretilmesine dikkat edilmelidir. Hakiki doğal deri ayakkabılar terletme yapmayacağı için ayakta oluşabilecek tere bağlı mantar, koku, tırnak batması gibi can sıkıcı unsurların önlenmesine katkı sağlar. Aynı zamanda kendi ürünlerimizde kullandığımız ortopedik ped sayesinde ayak oyuğu desteklenir ve düztabanlık gibi olumsuz durumun önüne geçilmiş olunur. Çocuk ayakkabısında ve ayakkabılarında bilek desteği çok önemlidir. Nubebe ürünlerinde bilek desteği olmazsa olmaz kriterdir. 

Dünyaca ünlü markaların yanı sıra kendi üretimimiz olan esnek, yüksek kaliteli, sağlıklı ve uygun fiyatlı deri çocuk ayakkabı modellerimizi daha yakından inceleyebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR